Archive for: 17 grudnia, 2013

Spotkanie opłatkowe pracowników i emerytów

Dyrekcja ZSP w Łodzierzy zaprasza wszystkich pracowników i emerytów szkoły na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się  20 grudnia br. (piątek)o godz. 13.00 w ZSP w Łodzierzy . Zapraszamy.

Zostali wicemistrzami powiatu

Reprezentacja ZSP w Łodzierzy w składzie Krystian Hebel i Mateusz Sztobnicki (rezerwowy Dawid Mazur) została wicemistrzami powiatu bytowskiego w tenisie stołowym chłopców w ramach rozgrywek Licealiady 2013. W rozgrywkach  finałowych, które odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzierzy udział wzięły reprezentacje ze szkół ponadgimnazjalne z powiatu bytowskiego. Zwycięzcom turnieju została reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie, która będzie reprezentować powiat bytowski w półfinałach województwa pomorskiego. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzierzy, wyprzedzając Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Bytowie,(3 miejsce), Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bytowie,(4 miejsce), Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Bytowie (5 miejsce),  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku (6 miejsce).Organizatorem turnieju była Agnieszka Dust-Brzezińska. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Bytowie