Archive for: Lipiec 4th, 2018

Egzaminy poprawkowe maturalne

Egzamin poprawkowy maturalny odbędzie się 21 sierpnia 2018 r. (wtorek) godz. 9.00

Podania o egzamin poprawkowy należy składać do 10 lipca 2018r.

Przeczytaj komunikat OKE w Gdańsku

Komisja w składzie:

G.Jończyk-Przewodniczący

J.Haręża-członek komisji

M.Reszka.–ZSOIT Miastko

Egzaminy poprawkowe

EGZAMINY  POPRAWKOWE (PRZEDMIOTOWE) – 22.08.2018 r. godz. 9.00

Nazwa przedmiotu Data egzaminu Skład komisji
język niemiecki

 

język obcy w działalności handlowej

22.08.2018 r. Anna Dominik – przewodniczący

Marzena Wójtowicz – egzaminator

Magdalena Wojtowicz – egzaminator

Agnieszka Zwiewka – członek komisji

 

Geografia

 

22.08.2018 r. Anna Dominik – przewodniczący

Stefan Stankiewicz  – egzaminator

Małgorzata Domżalska Pilimon – egzaminator

Katarzyna Czekała – członek komisji

 

 

 

Matematyka

 

Informatyka (egzamin klasyfikacyjny)

22.08.2018 r. Anna Dominik – przewodniczący

Joanna Ginter – egzaminator

Joanna Treder – egzaminator

Agnieszka Warsińska – członek komisji

 

Język obcy dla spedytorów (angielski) 22.08.2018 r. Jacek Gocoł  – przewodniczący

Aleksandra Stankiewicz – egzaminator

Sławomir Petryna  – egzaminator

Agnieszka Zwiewka –

członek komisji

zasady żywienia

 

gastronomia w praktyce

22.08.2018 r. Jacek Gocoł  – przewodniczący

Agnieszka Warsińska – egzaminator

Alicja Stoltmann –egzaminator

Katarzyna Czekała – członek komisji

EGZAMINY  POPRAWKOWE (PRZEDMIOTOWE) – 23.08.2018 r. godz. 9.00

 

Nazwa przedmiotu Data egzaminu Skład komisji
technologia gastronomiczna z towaroznawstwem

 

 

23.08.2018 r. Jacek Gocoł – przewodniczący

Agnieszka Warsińska – egzaminator

Alicja Stoltmann – egzaminator

Katarzyna Czekała – członek komisji

j. polski 23.08.2018 r. Anna Dominik – przewodniczący

Beata Grzybowska – egzaminator

Magdalena Radziszewska – egzaminator

Katarzyna Tamborska  – członek komisji

j. angielski 23.08.2018 r. Anna Dominik – przewodniczący

Aleksandra Stankiewicz – egzaminator

Sławomir Petryna  – egzaminator

Agnieszka Zwiewka –

członek komisji

Wychowanie fizyczne 23.08.2018 r. Anna Dominik – przewodniczący

Dariusz Matuszkiewicz  – egzaminator

Elżbieta Lewandowska –egzaminator