Zakończyli turniej im.B.Pliszki

IMAG0184Ostatni tydzień to rozgrywki play off  w ramach XXII Nauczycielskiego Turnieju Drużyn Mieszanych Piłki Siatkowej im. Barbary Pliszki. W ćwierćfinałach nasza reprezentacja spotkała się z drużyną ZSOiT z Miastka, której uległa 0:2 (10:25,20:25).  Porażka naszej drużyny uniemożliwiła grę w wielkim finale i walkę o miejsca na podium. 4 kwietnia w małym finale reprezentacja nauczycieli  naszej szkoły spotkała się z drużyną Gimnazjum nr 2 w Bytowie, którą pokonała 2:1  (15:25,25:20,15:10). W drugim meczu małego finału ZSP w Łodzierzy uległa ZSP w Bytowie 1:2 (25:17,19:25,8:15).  W wyniku tych spotkań reprezentacja naszej szkoły w składzie Joanna Kruse, Katarzyna Radziszewska, Grażyna Skowron-Frycz, Agnieszka Dust Brzezińska, Dariusz Matuszkiewicz, Mariusz Treder, Stefan Stankiewicz, Mieczysław Pawłowski i Henryk Jabłoński (z ZS w Dretyniu) zajęła 6 miejsce , zaś Joanna Kruse została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Gratulujemy

Informacje dotyczące turnieju-

Nauczycielskie derby Miastka  Wygrana po raz trzeci  Rozpoczeli grę w turnieju im.B. Pliszki