Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym

200120151716Dnia 20.01.2015r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bytowskiego w tenisie stołowym w ramach Licealiady 2015. W turnieju udział wzięło 6 szkół ponadgimnazjalnych powiatu bytowskiego. Zawody przeprowadzone zostały w kategorii chłopców i dziewcząt w klasyfikacji zespołowej. W rozgrywkach udział wzięli uczniowie ZSP w Łodzierzy pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego  Agnieszki Dust – Brzezińskiej. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzierzy reprezentowali uczniowie

1. Daria Witka-Jeżewska
  2. Natalia Ziółkowska
  3. Sylwester Ganżumow
  4. Mateusz Sztobnicki
  5. Tobiasz Siudkowski

Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.  Po długiej i wyczerpującej walce sportowej zespół dziewcząt z ZSP w Łodzierzy zajął drugie miejsce, natomiast zespół chłopców z naszej szkoły uplasował się na trzeciej pozycji w powiecie.