Turniej im. B.Pliszki zakończony

dsc01676Zakończyły się rozgrywki ćwierćfinałów, półfinałów i finały XXIII Nauczycielskiego Turnieju Siatkarskiego Drużyn Mieszanych im. Barbary Pliszki. Turniej rozgrywany był w formie ligi i trwał od października do kwietnia. Play offy były kontynuacją tegorocznej ligi w której startowało 10 drużyn. Do ćwierćfinałów przystąpiło 8 najlepszych zespołów, w tym drużyna z naszej szkoły w składzie: Grażyna Skowroń-Frycz, Agnieszka Dust Brzezińska, Krystyna Jabłońska (ZS Dretyń), Dariusz Matuszkiewicz, Mieczysław Pawłowski, Stefan Stankiewicz, Mariusz Treder, Henryk Jabłoński (ZS Dretyń)

W ćwierćfinale ekipa z ZSP w Łodzierzy zagrała z nauczycielami z SP 2 w Bytowie przegrywając 0:2 (grano systemem do dwóch wygranych setów). Następnie rozegrano mecze: z SP5 w Bytowie, gdzie ZSP w Łodzierzy przegrało 0:2 i z drużyną ZS Lipnica/Borowy Młyn, gdzie nasza  reprezentacja uległa w tie break 1:2.

Turniej zwyciężyła reprezentacja SP2 w Bytowie, wyprzedzając ZS w Borzytuchomiu (2 miejsce) i ZSP w Bytowie (3 miejsce). Nasza reprezentacja zajęła 8 miejsce.

Foto archiwalne z XXII Nauczycielskiego Turnieju Siatkarskiego Drużyn Mieszanych im. Barbary Pliszki.

Comments are closed.