Otrzymali nagrody

Dnia 23 czerwca 2015 r. w miasteckim gimnazjum odbyła się gminna uroczystość wręczenia nagród dla najlepszych uczniów i sportowców w roku szkolnym 2014/2015. Wśród wyróżnionych znaleźli się nasi uczniowie: Mariusz Minkiewicz, Sara Zmuda Trzebiatowska, Ewelina Michańczyk i Aleksandra Klim. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Nagrodzeni uczniowie ZSP w Łodzierzy:                                    Mariusz Minkiewicz

nagr3Uczeń klasy III zasadniczej szkoły zawodowej ZSP w Łodzierzy. Kapitan drużyny siatkarzy i najlepszy jej zawodnik. Mariusz wraz z drużyną zdobył pierwsze miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych  o Puchar Przewodniczącej LZS w Gdańsku, które odbyły się w Przodkowie oraz pierwsze miejsce w Finałach Powiatu Bytowskiego w piłce siatkowej chłopców w ramach Licealiady 2014. Był również uczestnikiem  Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Sara Zmuda Trzebiatowska

nagr2Absolwentka klasy IV technikum geodezyjnego w ZSP w Łodzierzy. Uzyskała bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie Średnia wyników w klasie maturalnej Sary to 5,0 a średnia z czterech lat nauki to 4,8. Sara jest stypendystką  Prezesa Rady Ministrów, za najlepszą średnią w szkole.

Ewelina Michańczyk

Absolwentka klasy IV technikum obsługi turystycznej w ZSP w Łodzierzy. Była najlepszą zawodniczką reprezentacji szkoły w piłce siatkowej dziewcząt.  Ewelina wraz z drużyną zdobyła tytuł została mistrza  powiatu bytowskiego w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Licealiady 2014. Ponadto reprezentacja siatkarek z jej udziałem zdobyła drugie miejsce Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych  o Puchar Przewodniczącej LZS w Gdańsku

Aleksandra Klim

nagr1Uczennica klasy III technikum żywienia i usług gastronomicznych w ZSP w Łodzierzy. Uzyskała bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Zdobyła III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych oraz wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Mistrz Języka Niemieckiego. Ponadto Aleksandra odniosła sukcesy sportowe. Jest kapitanem reprezentacji siatkarek ZSP w Łodzierzy, z którymi zdobyła drugie miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych  o Puchar Przewodniczącej LZS w Gdańsku oraz pierwsze miejsce w Finałach Powiatu Bytowskiego w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Licealiady 2014