Siatkarki z Łodzierzy mistrzyniami powiatu

I_miejsce_ZSP  Reprezentacja ZSP w Łodzierzy w składzie Karolina Grzesiak, Aleksandra Klim, Aleksandra Guła, Celina Jarocka, Ewelina Michańczyk, Sylwia Minkiewicz, Karolina Szczepaniak i Karolina Dzierżyńska (opiekun nauczycielka wychowania fizycznego Katarzyna Radziszewska) zostały mistrzyniami powiatu bytowskiego w piłce siatkowej dziewcząt w ramach rozgrywek Licealiada 2014. Finały odbyły się w sali sportowej ZSP w Łodzierzy.

W finałach powiatowych  udział wzięły 4 drużyny,  reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych powiatu bytowskiego: I LO w Bytowie, LO Mistrzostwa Sportowego w Bytowie, ZSOiT w Miastku i ZSP w Łodzierzy

Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Bytowie i nauczyciele wychowania fizycznego ZSP w Łodzierzy: Agnieszka Dust-Brzezińska i Dariusz Matuszkiewicz. Sędzią spotkań był Lech Warsiński a funkcje sekretarzy pełnili: Anita Kropidłowska i Przemysław Kisielewski.

Drużyny rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. W wyniku rywalizacji uzyskano końcową klasyfikację zawodów:

I miejsce – ZSP w Łodzierzy  (opiekun Katarzyna Radziszewska)

II miejsce- I LO w Bytowie (opiekun Małgorzata Cybulska) ,

III miejsce- LO Mistrzostwa Sportowego w Bytowie (opiekun Adriana Włosińska, Arkadiusz Zagdan),

IV miejsce- ZSOiT w Miastku (opiekun Jolanta Szczepanowska)

Zwycięska drużyna turnieju weźmie udział w półfinałach województwa pomorskiego, które odbędą się w Miastku.

 

Comments are closed.